Piękno jest w nas

Efekty starzenia widzimy na skórze. Upływ czasu patrząc na dzieci, które wokół nas rosną. Wnętrze naszego organizmu pozostaje nieodgadnione bez szczegółowych badań. Jednak stan naszego zdrowia, ogólna kondycja organizmu oraz stan skóry zależą od trybu życia, a w szczególności od diety. 

Zadbaj o kondycję organizmu! Dobroczynny wpłyn odpowiednio dobranej diety ma kluczowy wpływ na Twój organizm. Dieta nie zawsze oznacza odchudzanie, ale zawsze może być smaczna i zdrowa. Dietetyk Body-Lab pomaga w planowaniu programu żywienia tak by kazdy posiłek był smaczny i odpowiadał Tobie.

Indywidualnie dobrana dieta

Niezależnie od tego jaki cel sobie stawiasz przygotujemy dla Ciebie specjalny plan żywienia na 7, 14, 30 i więcej dni. Mozesz chudną, redukować zawartośc tłuszczu w organizmie, poprawić kondycję skóry i organizmu.

Oferujemy pomoc dla osób:

  • zdrowych,
  • dzieci i młodzież,
  • kobiet w ciąży i w okresie laktacji,
  • dorosłych o rożnej aktywności fizycznej,
  • z problemem nadwagi i otyłości,
  • z problemem niedowagi,
  • cierpiących na choroby dieto zależne,
  • cierpiących na choroby przewodu pokarmowego.

Proces odchudzania wspomagają specjalistyczne zabiegi w gabinecie Body-Lab, które przyspieszają proces, a przede wszystkim modelują i pielęgnują ciało. Konsultacje dietetyka stanowią doskonałe uzupełnienie oferty Body-Lab. Połączenie odpowiednio dobranego programu odżywiania ze skutecznymi zabiegami modelującymi i pielęgnującymi to prosta droga do pięknego ciała, zdrowego organizmu i doskonałego samopoczucia.

 

Tylko do końca lipca pierwsza konsultacja dietetyka jest całkowicie bezpłatna!

Dowiedz się więcej: dietetyk w Body-Lab

 

Osocze bogatopłytkowe - nowość!

Nowoczesna metoda biostymulacji komórek skóry, która polega na pozyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Technologia oparta jest na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Spektakularne rezultaty stosowania tej metody widoczne są szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej pacjentów oraz regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. Osocze bogatopłytkowe to naturalny biokompatybilny materiał wykorzystywany w zabiegu.

Nie powoduje żadnych uczuleń i reakcji nieporządanych. Doskonale poprawia kondycję skóry, co więcej wpływa na jej regenerację, pobudza produkcję kolagenu, spłyca zmarszczki i przyspiesza gojenie. Dowiedz się więcej: osocze bogatopłytkowe

Fryzjer stylista w Body-Lab

2014 rok zaczynamy nowościami! Od jutra (14 stycznia) w gabinecie kosmetycznym Body-Lab dostępne są usługi fryzjerskie. Fryzjer-stylista dostępny jest dla Państwa każdego dnia po uprzednim umówieniu wizyty. W ramach oferty usług fryzjerskich dostępne są: strzyżenie, koloryzacja i stylizacja włosów.

 

fryzjer-stylista

Walentynkowy relaks

Walentynkowy relaks z Gabinetem Body-lab! Podaruj sobie lub bliskiej, ukochanej osobie chwile relaksu. Skorzystaj z walentyńkowej oferty naszego gabinetu. Dowolny zabieg z oferty Body-Lab można wykupić w postaci bonu uporninkowego.

 

bony na walentynki

Tydzień piękna w Body-Lab

Tydzień piękna w Body-Lab to codziennie inny zabieg, który ukoi ciało i duszę. Każdego dnia proponujemy Państwu inny zabieg. Serdecznie zapraszamy! To niepowtarzalna okazja w świątecznych niższych cenach! 

 

tanie zabiegi

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.