Fizjoterapeuta Malwina Gwiazda

Malwina Gwiazda - fizjoterapeuta - absolwentka studiów licencjackich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia

Malwina Gwiazda jest autorką pracy licencjackiej na temat "Zastosowanie wybranych metod rehabilitacyjnych w schorzeniach nerwu twarzowego".

Obecnie studentka uzupełniających studiów magisterskich w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Specjalizuje się w masażu i prowadzeniu ćwiczeń u osób z porażeniem lub niedowładem nerwu twarzowego. Absolwentka prestiżowej warszawskiej szkoły naturalnych metod leczenia "Medikon" w zakresie masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego, leczniczego, jak również bardziej specjalistycznych form jak: drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską, refleksologia, akupresura. Swoje umiejętności w zakresie masażu klasycznego doskonaliła również u międzynarodowego instruktora masażu znanego jako "Maestro Giorgio".

Odbywała praktyki w licznych szpitalach i przychodniach, głównie w Warszawie, ale również w Zakopanem, zdobywając doświadczenie w pracy z osobami ze schorzeniami z dziedziny m.in. ortopedii, kardiologii, pediatrii. Interesuje się głównie rehabilitacją w zespołach bólowych kręgosłupa po urazach sportowych. Zajmuje się również masażem u kobiet w ciąży i połogu.

W chwili obecnej zajmuje się także jedną z dziedzin nowoczesnej kosmetologii jaką jest terapia Falami Radiowymi. Otrzymała certyfikat ze szkolenia z zakresu obsługi, zastosowania systemu Harmony firmy Almalaser, specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii.  

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: malwina gwiazda, fizjoterapeuta, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.