Fizjoterapeuta, masażysta Anna Konieczna

Anna Konieczna - fizjoterapeuta - jest absolwentką studiów licencjackich Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Fizjoterapia

Anna Konieczna obroniła pracę dyplomową na temat „Porównanie działań fizjoterapeutycznych i pielęgniarskich w profilaktyce i leczeniu odleżyn”.

Podczas studiów zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną, dotyczącą zasad leczenia fizjoterapeutycznego (kinezyterapia, fizykoterapia, masaż klasyczny), natomiast doświadczenie praktyczne zdobywała na licznych praktykach zawodowych, odbywających się w różnych placówkach medycznych. Dało jej to możliwość poznania pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi i nastawiło na ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy związanej z fizjoterapią. Oprócz rehabilitacji interesuje się głównie masażami relaksacyjnymi, które działają leczniczo (masaż synchroniczny, masaż toniczny). Nastawiona jest na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, jako masażystka.

W grudniu 2012 ukończyła podstawowy kurs z zakresu kosmetyki prowadzony w Studio Szkoleń Prestige w Warszawie, dzięki czemu zaznajomiła się ze specyfiką pracy w gabinecie kosmetyczno-medycznym, pielęgnacją skóry twarzy, szyi i dekoltu, preparatami stosowanymi w kosmetyce, pielęgnacją ciała, oprawy oczu, dłoni i stóp. W chwili obecnej zajmuje się szeroko pojętą kosmetyką, wykonuje podstawowe zabiegi na twarz i ciało, jak również te bardziej specjalistyczne: terapia Falami Radiowymi, mezoterapia mikroigłowa (roll-cit), elektrostymulacja, czy masaż próżniowy SPM.

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: fizjoterapeuta, warszawa, anna konieczna

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.