Kosmetyczka Agnieszka Paradowska

Agnieszka Paradowska - dyplomowana kosmetyczka.  Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała ponad 5 lat temu

Agnieszka Paradowska jest technikiem usług kosmetycznych, co dało jej doskonałe przygotowanie merytorycznie do pracy z Klientem/Pacjentem.

Umiejętności doskonaliła w dwóch prestiżowych gabinetach kosmetyczno-medycznych. Legitymuje się takimi certyfikatami i dyplomami jak: Certyfikat Bandi Kosmetyka i Kwasy, Certyfikat Mikrodermabrazja Skin Jet, Certyfikat Neo Glis, Phyris Zabiegi na Twarz, Mary Cohr Zabiegi na Twarz, Dermika Zabiegi na Twarz.

Jest kosmetyczką i specjalistką w zabiegach depilacji laserowej, posiada Certyfikat Vanity Line - depilacja laserowa Laser Nd-Yag, otrzymała też certyfikat ze szkolenia z zakresu obsługi, zastosowania systemu Harmony Firmy Alma Laser - depilacja laserowa. Zajmuje się jedną z dziedzin nowoczesnej kosmetologii jaką jest terapia Falami Radiowymi (RF - Radio Frequency).

Przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem alg, błota i glinek, depilację woskiem płynnym i plastycznym, elektrostymulację i jonoforezę, mezoporację. Z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oferuje m.in.: mikrodermabrazję SKIN JET, peelingi kwasami (migdałowy, mlekowy), oczyszczanie manualne. Posiada umiejętności wykonywania zabiegów takich firm jak: Vanity Line, Bandi, Bielenda, Filorga Criolift oraz kwasy, Norel, Mary Cohr, Charmine Rose. Jej doświadczenie zawodowe, zgłębiane tajniki kosmetologii pozwalają na wybór właściwej terapii - ściśle według problemu z jakim zgłasza się Pacjent i wymagań jakie stawia. 

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: kosmetyczka, anna paradowska, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.