Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna w Polsce zagościła na początku lat 90-tych. Obecnie zyskuje coraz większą popularność, przyczyną tak dużego zainteresowania zabiegami medycyny estetycznej są szybkie i spektakularne efekty pozabiegowe, bezpieczeństwo, brak dyskomfortu przy zabiegach, a także brak negatywnych objawów pozabiegowych

Zapraszamy na indywidualne konsultacje, które pozwolą omówić przebieg i szczegółowo określić charakter oraz zakres planowanych zabiegów.

Medycyna estetyczna oferuje nieograniczone możliwości pielęgnacji całego ciała. Zabiegi z tej grupy to przede wszystkim intensywna pielęgnacja, która zapobiega procesom starzenia się skóry. Uzupełnieniem zabiegów hamujących proces starzenia są zabiegi redukujące oznaki czasu, które odwracają proces.

Dodatkowym atutem medycyny estetycznej jest to, że nie tylko zapobiega czy niweluje procesy starzenia się skóry, ale także pozwala na korygowanie defektów estetycznych o rozmaitym podłożu: blizny, rozstępy, miejscowa otyłość, cellulit. Zabiegi estetyczne nie są częścią chirurgii plastycznej i nie wymagają warunków szpitalnych. Sprawdź pełen zakres usług medycyny estetycznej w Body-Lab. Umów się na bezpłatną konsultację kontakt.

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: medycyna estetyczna, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.