Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki - żadna ze znanych metod walki z cellulitem i otyłością miejscową nie daje pełnej skuteczności pozbycia się problemu, jednak jeśli zabiegi gabinetowe połączymy  z odpowiednią dietą, pielęgnacją domową oraz aktywnością fizyczną - jest duża szansa na uzyskanie zadowalającego efektu. 

Głównym celem terapii jest intensywne działanie na organizm, ma ono na celu poprawę krążenia krwi i limfyuaktywnienie przezskórnej wymiany osmotycznejrozdrabnianie i usuwanie z adipocytów tłuszczuwzmożenie  przemiany materii oraz usuwanie toksyn

Terapię łączoną, która z bardzo dobrymi efektami  stosowana jest w naszym gabinecie, rozpoczyna bezpłatna konsultacja, rozpoznawany jest problem z jakim boryka się pacjent, określony zostaje stopień cellulitu, stan  depozytów tłuszczowych. 

Podczas konsultacji rozpoznawany jest poziom metabolizmu oraz polecana zostaje dieta wspomagająca. Polecane są także preparaty antycellulitowe zawierające w swym składzie np: kofeinę, ekstrakt z alg laminaria, wyciąg z hebanu lub bluszczu. Konsultacja ma na celu uświadomienie osobie jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz łączenie zabiegów gabinetowych z działaniem poza-gabinetowym.


Do najczęściej stosowanych zabiegów zaliczamyi: 

  • body-wrapping - zabieg modelujący składa się z dwóch faz. Pierwsza, z zastosowaniem preparatu kosmetycznego, poprawia metabolizm komórkowy, spala złogi tłuszczowe, prowadzi do naturalnej detoksykacji. Druga faza to terapia kompresyjna polegająca na owinięciu ciała specjalną folią, dzięki niej toksyny zostają szybko uwolnione z organizmu,
  • drenaż limfatyczny - stosowany jako wprowadzenie do terapii antycellulitowej, usuwa produkty przemiany materii, wspomaga odpływ chłonki z kończyn, stosowany jako zabieg oczyszczający,
  • mezoterapia igłowa - zabiegi przeprowadzane przez specjalistę - lekarza medycyny estetycznej. Jest to podawanie małych ilości substancji leczniczych w formie płytkich zastrzyków bezpośrednio do skóry.  Substancja  aktywna  zostaje wprowadzona omijając barierę naskórka, przez którą nie przenika większość kosmetyków. W taki sposób podaje się preparaty rewitalizujące skórę np. kompleksy witamin i minerałów czy preparaty antycellulitowe.
  • masaż podciśnieniowy - stymuluje mikro-krążenie, powoduje zmniejszenie obrzęków, w widoczny sposób zmniejsza obwód ciała, redukuje cellulit, spłyca blizny i rozstępy.

Fale Radiowe Melody RF® - ta nowoczesna, sprawdzona aparatura w rękach doświadczonego terapeuty doskonale sprawdza się w programach anty-cellulitowych. Zabiegi z zastosowaniem Fal Radiowych intensywnie modelują sylwetkę, mają również na celu pobudzenie wytwarzania kolagenu, ujędrnienie ciała, zmniejszenie depozytów tłuszczowych.

Zabiegi wchodzące  w skład pakietu oraz ich ilość dobierane są indywidualnie według oceny wyjściowej stanu skóry oraz przeprowadzonego wywiadu/konsultacji. Pakiety te ustalane są przez terapeutę niejednokrotnie  w porozumieniu z lekarzem. Przyjdź na bezpłatną konsultację - umów się już dziś kontakt.

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: modelowanie sylwetki, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.