Modelowanie twarzy

Modelowanie konturu twarzy - efekt liftingu, doskonałe rozwiązanie. Wraz z upływem czasu kształt naszej twarzy ulega zmianie,skóra staje się wiotka, policzki, podbródek opadają

Stosując nowoczesne wypełniacze ze stabilizowanym kwasem hialuronowym otrzymujemy efekt odmładzania skóry podobny do efektu liftingu. Najczęściej modelowane są kości policzkowe, owal twarzy, wypełniane są zagłębienia w okolicach skroni,wypełnianie okolicy "doliny łez".

Czy zabieg jest bolesny, kłopotliwy dla Pacjenta?

Zabieg jest krótki, wykonywany przy znieczuleniu miejscowym. Pozwala Pacjentom uzyskać natyczmiastowy, naturalny efekt. Polecane są takrze zabiegi dla skóry zwiotczałej , stosowane są wówczas preparaty o jednorodnej konsystencji żelu (np. Voluma, Sub-Q, Forthelis itp.).

Ile czasu utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 2 lata, dalej preparat ulega biodegradacji. Po okresie 2 lat poleca się powtórzenie zabiegu w celu utrzymania odpowiedniego efektu. I jeszcze coś z osiągnięć naukowców... Skulptra - kwas L polimlekowy - alternatywa dla wiotkiej skóry!

Sculptra to preparat do wstrzykiwania, działanie preparatu polega na stymulowaniu fibroblastów do produkcji endogennego kolagenu. Efekt wolumetyczny, jaki zapewnia Sculptra, to odzyskanie utraconej objętości, wygładzenie bruzd i zmarszczek. Jest to preparat całkowicie wchłanialny, stosowany w medycynie od prawie 30 lat (nici, szwy chirurgiczne), jest produkowany syntetycznie i w praktyce jego zastosowanie nie wymaga wcześniejszego przeprowadzenia testów alergicznych. Rezultaty pojawiają się stopniowo i zapewniają naturalny wygląd.

Sculptra stosowana jest głównie w dolnej części twarzy, dla uzyskania pożądanego efektu czasami wymagane jest 2–3-krotne  powtórzenie  zabiegu w odstępach 4–6-tygodniowych. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach, a efekt długotrwały może utrzymywać az do 2 lat.

 

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

 

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: modelowanie twarzy, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.