Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe systemem SunFX jest bezpieczną i naturalną metodą pozwalającą uzyskać brązowy, piękny i zdrowy wygląd twojej skórze. To szybki sposób na brązową i szybką opaleniznę

To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą poddawać się długotrwającej ekspozycji na niebezpieczne promieniowanie UV, lub nie chcą narażać skóry na szkodliwe działanie chemikaliów.

Idealne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, alergików i osób z wrażliwą skórą lub bielactwem, jak również dla tych którzy cenią zdrowie oraz swój czas! Jest doskonałym bonusem na zakończenie twojego dnia.

Składniki zawarte w płynach są całkowicie bezpieczne, nie zawierają szkodliwych substancji, alkoholu, perfum, sztucznych konserwantów. Posiadają certyfikat ECOCERT. Firma SunFX proponuje kilka odcieni barwników. Dla każdego dobierany jest on indywidualnie.

Przygotowanie do zabiegu:

  • wykonujemy peeling całego ciała z twarzą w celu usunięcia martwego naskórka dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu,
  • bierzemy kąpiel aby zmyć wszelkie kosmetyki z ciała i pozostawiamy skórę suchą,
  • nie nawilżamy skóry (balsam, lotion, oliwka itp.) ponieważ utworzy to barierę a co za tym idzie – brak efektu opalania,
  • ewentualna depilacja 24 godziny przed zabiegiem.

Opis zabiegu opalania natryskowego

Każda klientka otrzymuje jednorazowe majtki, czepek i szlafrok. Zabieg wykonywany jest na stojąco w specjalnej kabinie zabezpieczającej pomieszczenie przed zabrudzeniem. Płyn barwiący rozpylany jest za pomocą urządzenia, który posiada również funkcję suszenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie. Po precyzyjnym rozprowadzeniu barwnika, skóra jest suszona.

Cały zabieg trwa 10-15 minut. Efekt utrzymuje się 7-10 dni.

Po zabiegu

Po upływie 2-6 godzin należ zmyć z ciała nadmiar preparatu delikatnym płynem pod prysznic i nawilżyć ciało.
Pamiętamy aby przynajmniej dwa razy dziennie (rano i wieczorem), stosować preparaty nawilżające w celu pielęgnacji i wydłużenia efektu opalenizny.

Gabinet Body-Lab oferuje zabieg w zaciszu Twojego domu. Zdecyduj gdzie chcesz wykonać zabieg.

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: opalanie natryskowe, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.