Opinie o Body-Lab

Do Body-Lab trafiłam przez Google. Gabinet wzbudził moje zaufanie jednak jak zawsze sceptycznie podchodzę do nowych miejsc. Skorzystałam z zabiegów usuwania owłosienia. Po serii około 5 zabiegów jestem bardzo zadowolona. Efekt jest widoczny i wierzę, że już niebawem pozbędę się wszystkich niechcianych włosów. Obsługa fenomenalna. Pani Olga wytłumaczyła mi każdy krok zabiegu, wszelkie zagrożenia. Zanim rozpoczęłam terapię wykonano próbę laserową by mieć pewność, że zareaguję odpowiednio. Gorąco i szczerze polecam! - Ewa, 12 grudnia 2013 r. 


Od 15 roku życia miałem problemy z trądzikiem. Wstydziłem się wychodzić z domu, krater na kraterze, rany, ropienie i wszystko co najbardziej paskudne z tym związane. Bardzo dziękuję Pani Oldze! Pomogła mi uporać się z trądzikiem. Podziekowania należą się również Pani Doktor, przepraszam imienia nie pamiętam. Polecam Body-Lab wszystkim tym, którzy od lat szukają sposobu na wyleczenie trądziku, wierzcie mi to jest możliwe - Karol, 16 sierpnia 2013 r.


Rzadko zdaża mi się zabierać głos w internecie i opisywać firmy czy też usługi, ale Body-Lab dobre słowo się należy. Jestem zawodowym kierowcą, który po kilku latach pracy za kółkiem zaczął cierpieć na bóle kręgosłupa i karku. Od ponad 12 miesięcy jestem stałym klientem gabinetu i korzystam z masaży jako uzupełnienie mojej rehabilitacji - Rafał, 10 czerwca 2013 r.


Wyrazy uznania dla doktora Żyrawskiego! Wspaniały specjalista, rozsądny i rzeczowy człowiek. Lekarz, który bardzo edukuje pacjentów, nie owija w bawełnę. Bardzo haryzmatyczny człowiek - Sylwia, 5 maja 2013 r.


 

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.