Pakiety zabiegowe

Większość problemów związanych z cerą wymaga fachowej porady lekarza oraz złożonej kuracji. Indywidualnie dobrana terapia powinna odbywać się w gabinecie medyczno-kosmetycznym pod nadzorem doświadczonego oraz wykwalifikowanego personelu

Tak zaplanowane działania oraz przeprowadzone zabiegi gwarantują Państwu zadowalające efekty pozabiegowe, zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Zabiegi kosmetyczne - modelowanie sylwetki

Żadna ze znanych metod walki z cellulitem i otyłością miejscową nie daje pełnej skuteczności pozbycia się problemu, jednak jeśli zabiegi gabinetowe połączymy z odpowiednią dietą, pielęgnacją domową oraz aktywnością fizyczną - jest duża szansa na uzyskanie zadowalającego efektu. 

Głównym celem terapii jest intensywne działanie na organizm, mające na celu poprawę krążenia krwi i limfy, uaktywnienie przezskórnej wymiany osmotycznej, rozdrabnianie i usuwanie z adipocytów tłuszczu, wzmożenie przemiany materii oraz usuwanie toksyn. Terapię łączoną, która z bardzo dobrymi efektami stosowana jest w naszym gabinecie, rozpoczyna bezpłatna konsultacja, rozpoznawany jest problem z jakim boryka się Klient, określony zostaje stopień cellulitu, stan depozytów tłuszczowych. 

Podczas konsultacji rozpoznawany jest poziom metabolizmu oraz polecana zostaje dieta wspomagająca. Polecane są także preparaty antycellulitowe zawierające w swym składzie np: kofeinę, ekstrakt z alg laminaria, wyciąg z hebanu czy też wyciąg z bluszczu. Konsultacja ma na celu uświadomienie jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz łączenie zabiegów gabinetowych z działaniem poza-gabinetowym.

 

Zabiegi kosmetyczne - zapobieganie starzeniu się skóry

Celem naszego działania jest jak najdłuższe utrzymanie naszej skóry w doskonałej kondycji, przez zachowanie fizjologicznego stanu zdrowej, zadbanej skóry.

Rewitalizacja i odświeżenie, napięcie skóry

Zabiegi wchodzące w skład pakietu dobierane są indywidualnie, według oceny wyjściowej stanu skóry oraz przeprowadzonego wywiadu. Uderzeniowa kuracja rozpoczynająca proces rewitalizacji skóry, która zaczyna się starzeć to przeprowadzenie kilku peelingów chemicznych w odstępach 2 tyg. Tą serię zabiegów proponujemy rozpocząć już w okresie jesienno-zimowym. Dostępne są różne rodzaje peelingów, np.do cery przesuszonej kwas glikolowy, który zalecany jest także dla cery wrażliwej, naczyniowej. Do cery tłustej polecany jest kwas pirogronowy oraz kwas migdałowy, możliwy do stosowania przez cały rok niezależnie od nasłonecznienia.

Zabiegi usuwania trądziku

  • Peeling migdałowy - to doskonałe rozwiązanie dla cery delikatnej i wrażliwej. Wykonuje się go w odstępach 4-6 tygodni.
  • Mikrodermabrazja jest optymalnym zabiegiem oczyszczania i odświeżania cery trądzikowej, który można wykonywać raz w miesiącu między peelingami (warunkiem wykonania tego zabiegu jest brak ostrych zmian zapalnych na skórze). Doskonale wpływa na wygląd skóry, która z powodu nadprodukcji łoju ma tendencje do szarzenia i świecenia się.

Peeling kawitacyjny - jest idealnym kosmetycznym rozwiązaniem dla skóry trądzikowej. Dzięki mikroprądom o niskim natężeniu następuje oczyszczenie i odświeżenie skóry. Zabieg ten działa bakteriobójczo, rozluźnia spojenia międzykomórkowe, dzięki czemu skóra lepiej reaguje na kosmetyki.

 

Pakiet zabiegów usuwających przebarwienia skóry

Pakiet rozjaśniający przebarwienia - celem kuracji jest rozjaśnienie przebarwień do takiego stanu, że przestają być widoczne. Należy tu jednak podkreślić, iż leczenie tego typu problemów skórnych jest dość trudne, wieloetapowe i rozłożone w czasie. Należy przygotować się na program leczący w gabinecie oraz w domu. Efekty i czas pracy nad problemem zależy od typu przebarwień skórnych, z którymi zgłasza się pacjent. Osoby mające problemy z przebarwieniami, powinny zdawać sobie sprawę z całkowitego zakazu opalania się. Zalecane jest stosowanie na co dzień, nawet w okresie zimowym, kremów z filtrem fizycznym. Bardzo ważne jest, aby pod kremem z filtrem stosować krem z antyoksydantami (witamina C lub E). Dobrze jest także przyjmować tabletki, które niwelują negatywne skutki opalania się, zwiększają odporność skóry na ultrafiolet. Zabiegi w gabinecie wykonywane są dopiero od jesieni. Podczas konsultacji lekarskiej specjalista pomoże Państwu w doborze jednego z programów zabiegowych.

Peeling migdałowy - jest znakomitym rozwiązaniem dla skóry wrażliwej i trądzikowej - ma działanie przeciwzapalne. W efekcie stosowania peelingu migdałowego uzyskujemy rozjaśnienie nieregularnych przebarwień powierzchownych oraz pozapalnych. Peeling migdałowy często stosowany jest z kwasami AHA.

Yellow peel - zabieg ten daje bardzo dobre efekty w przypadku przebarwień, które są skutkiem stanów zapalnych np. zmian po trądziku. Jeden z najmniej inwazyjnych peelingów chemicznych, doceniany za swój bogaty skład. Yellow peel zawiera kwas kojowy, fitowy, azelainowy oraz retinol. Składniki te hamują proces powstawania melaniny, usuwając istniejące już przebarwienia. Zaletą stosowania preparatu Yellow peel jest stosunkowo niewielkie złuszczanie skóry, które nie stanowi problemu nawet u osób aktywnych zawodowo. Yellow peel stosowany jednorazowo, a następnie w odpowiednim odstępie czasu 2-3 razy kwas glikolowy lub migdałowy.

Cosmelan - doskonały zabieg stosowany w usuwaniu plam barwnikowych pochodzenia hormonalnego. Dodatkowo przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Zabieg ten zawiera preparat do stosowania w domu oraz maskę zakładana w gabinecie. Preparat posiada kwas kojowy, fitowy, arbutynę, palmitynian retinolu, kwas askorbowy. Efekty pozabiegowe widoczne są już po miesiącu, natomiast kosmetyki domowe należy stosować minimum 3 miesiące. Cosmelan wystarczy zastosować 1-2 razy w roku - przynosi spektakularne efekty.

Umów bezpłatną konsultację już dziś - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: pakiety zabiegów, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.