Specjaliści Body-Lab

Body-Lab od lat współpracuje ze specjalistami wielu dziedzin medycyny, dyplomowanymi kosmetologami, kosmetyczkami, masażystami i ekspertami medycyny estetycznej. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści

  • Lekarz medycyny estetycznej -
  • Dr Zbigniew Żurawski - specjalista chirurg onkolog - jest chirurgiem od 25 lat. Swoją bogatą wiedzę i doświadczenie w onkologii zdobył podczas kilkunastoletniej pracy w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie.
  • Olga Szymaniak - dyplomowana pielęgniarka - terapeuta - ukończyła Studium Medyczne na Wydziale Pielęgniarstwa. Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego na specjalizacji: pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną.
  • Fizjoterapeuta - Malwina Gwiazda - absolwentka studiów licencjackich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia. Jest autorką pracy licencjackiej na temat "Zastosowanie wybranych metod rehabilitacyjnych w schorzeniach nerwu twarzowego".
  • Masażysta - Anna Konieczna - jest absolwentką studiów licencjackich Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Fizjoterapia. Obroniła pracę dyplomową na temat  „Porównanie działań fizjoterapeutycznych i pielęgniarskich w profilaktyce i leczeniu odleżyn”. 
  • Kosmetolog, linergistka, wizażystka - Marta Świątkowska - kosmetolog, linergistka, wizażystka. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie z tytułem Kosmetolog. Tematem jej pracy licencjackiej był: "Wpływ kryteriów Hanifina i Rajki rozpoznawania atopowego zapalenia skóry u osób deklarujących nietolerancję kosmetyków".
  • Kosmetyczka - Agnieszka Paradowska - dyplomowana kosmetyczka.  Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała ponad 5 lat temu. Jest technikiem usług kosmetycznych, co dało jej doskonałe przygotowanie merytorycznie do pracy z Klientem/Pacjentem.
  • Trycholog - Twoje włosy są suche, łamliwe, brak im połysku? Czy może masz problem, ze skórą głowy? - przesuszona, złuszczająca się skóra, łupież? Możemy Ci pomóc, zapraszamy na konsultacje trychologiczne.

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.