Specjalista kosmetyki estetycznej - dyplomowana pielęgniarka Olga Szymaniak

Olga Szymaniak - dyplomowana pielęgniarka - terapeuta

Ukończyła Studium Medyczne na Wydziale Pielęgniarstwa. Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego na specjalizacji: pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończyła również Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia "Medikon", w którym wykłada kadra warszawskiego AWF. W trakcie studium ukończyła kursy masażu klasycznego I stopnia oraz kurs doskonalący z zakresu aromaterapii.

Była też uczestniczką kursu II stopnia w zakresie masażu segmentarnego, shiatsu i refleksoterapii. Następnie ukończyła kurs złożonej terapii zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitowej. Na początku swojej kariery zawodowej pracowała m.in. jako pielęgniarka w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów oraz Ośrodku Pre-Adopcyjnym Kliniki Pediatrii i Endokrynologii przy Szpitalu Dzieciątka Jezus.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z laserami czwartej generacji (laserami stosowanymi stricte do zabiegów medycznych) oraz innymi innowacyjnymi urządzeniami jak: głęboka podczerwień czy fale radiowe. Ukończyła wiele kursów obsługi tych laserów i urządzeń, co potwierdzają właściwe certyfikaty dopuszczające do pracy z tymi urządzeniami. Są to m.in. lasery: Neodymowo-Yagowy, Intensywne Pulsacyjne Źródło Światła (IPL), Intensywne Źródło Światła + Rf, Diodowy z Radiacją (ELOS), laser diodowy Light Sheer, Aurora, Galaxy, Titan (głęboka podczerwień) czy Melody RF (fale radiowe).

Dotychczas pracowała w jednym z prestiżowych warszawskich gabinetów specjalizujących się m.in. w laseroterapii. Miała styczność z najlepszymi urządzeniami, jak również była i jest doceniana przez swoich Klientów/Pacjentów. Wszystko to pozwala jej dokonywać wyboru najlepszej jakości sprzętu do własnego gabinetu, aby zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów oraz sastysfakcjonujące efekty pozabiegowe - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: terapeuta, pielęgniarka, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.