Rehabilitacja - usługi

Rehabilitacja - usługi rehabilitacyjne. W gabinecie Body-Lab mamy do zaoferowania szeroką gamę usług rehabilitacyjnych

 Pomagamy osobom, m.in. po urazach, kontuzjach, z bólami przeciążeniowymi, zmianami zwyrodnieniowymi dojść do formy i odzyskać sprawność fizyczna za pomocą ćwiczeń kinezyterapeutycznych, technik manualnych oraz różnych form masażu leczniczego. 

Specjalizujemy się również w rehabilitacji osób ze schorzeniami neurologicznymi i kardiologicznymi. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, odpowiednie dostosowanie programu rehabilitacji do konkretnego schorzenia, nie tylko podczas wizyt, ale również do praktykowania przez pacjenta w codziennej aktywności. Stawiamy bowiem na kompleksowość i profesjonalizm. Zapewniamy miłą i przyjemną atmosferę podczas zabiegów fizjoterapeutycznych. Regularne uczestniczenie w programie rehabilitacji oraz spełnianie zaleceń fizjoterapeuty prowadzi do poprawienia stanu zdrowia, a co za tym idzie lepszego samopoczucia.

Bóle kręgosłupa - kompleksowa terapia

Bóle kręgosłupa w obecnych czasach to bardzo poważny problem dotyczący większości społeczeństwa. Problem ten uznawany jest wręcz za chorobę cywilizacyjną. Dotyczy osób wykonujących różny typ pracy - zarówno fizycznej jak i umysłowej. Sytuacji, które do tego prowadzą może być wiele, a są to m.in.:

 • długotrwałe przeciążanie kręgosłupa, nieprawidłowa pozycja podczas pracy,
 • zła pozycja podczas wykonywania codziennych obowiązków,
 • nieodpowiednia pozycja podczas snu,
 • brak ruchu,
 • nadwaga.

Przyczyny jak widać są różne, jednak skutek ten sam - przewlekłe bóle kręgosłupa obniżające codzienną jakość życia. Najczęściej bóle te spowodowane są nadmiernym napięciem mięśni przykręgosłupowych, które w ten sposób reagują na nieprawidłową pozycję kręgosłupa w ciągu dnia. Dlatego przygotowaliśmy kompleksowy program likwidujący ten problem.

Na program ten składają się poniższe elementy:

 1. Masaż pleców, okolicy przykręgosłupowej oraz karku likwidujący nadmierne napięcie mięśniowe, dający uczucie odprężenia, zrelaksowania.
 2. Masaż z wykorzystaniem SPM VACU PRESS czyli masaż pompą ssącą, który łączy doskonałe działanie rozluźniające mięśnie, likwidowanie nadmiernego napięcia, a co za tym idzie, zmniejsza znacznie ból odczuwany przez pacjenta. Poprawia również odżywianie komórek, usuwa zbędne produkty przemiany materii, poprawia krążenie krwi. W połączeniu z klasycznym masażem leczniczym daje doskonałe efekty terapeutyczne!
 3. Masaż bańką chińską w punktach objętym nadmiernym napięciem mięśniowym.
 4. Uciskanie punktów akupresurowych odpowiedzialnych za likwidację bólów kręgosłupa.
 5. Zabiegi z użyciem lasera biostymulującego działającego przeciwbólowo.
 6. Ćwiczenia wzmacniające zbyt słabe oraz rozciągające zbyt napięcie partie mięśni, w celu wyrównania bilansu mięśniowego.
 7. Instruktaż domowy mający na celu poprawę ergonomii pracy w codziennym życiu, a tym samym zapobieganie nawrotom bólów kręgosłupa.
  Zastosowanie takiej kompleksowej terapii uwolni Państwa od przewlekłych problemów z kręgosłupem, pozwoli na nowo cieszyć się życiem.

Zapraszamy na wizytę - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bagatą ofertę zabiegów Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: rehabilitacja, zabiegi rehabilitacyjne, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.