Usuwanie zmarszczek

Wypełnianie i usuwanie zmarszczek i bruzd  - w zabiegu stosuje się naturalny biozgodny kwas hialuronowy (preparaty: Restylane, Surgiderm, Estelis).

Służy on także do wypełniania malutkich blizn np. potrądzikowych, do powiększania i modelowania ust, nosa, kości policzkowych. Biologiczne wypełniacze kolagenowe wypełniają zmarszczki oraz silnie pobudzają skórę do regeneracji, zmuszając fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Do wypełniania zmarszczek i bruzd stosuje się naturalny biozgodny kwas hialuronowy (preparaty: Restylane, Surgiderm, Estelis). Służy on także do wypełniania malutkich blizn np. potrądzikowych, do powiększania i modelowania ust, nosa, kości policzkowych. Biologiczne wypełniacze kolagenowe wypełniają zmarszczki oraz silnie pobudzają skórę do regeneracji, zmuszając fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Efekty nie są widoczne bezpośrednio po zabiegu, początkowo po zabiegu skóra będzie delikatnie zaczerwieniona, obrzmiała, przy zastosowaniu chłodzenia opuchlizna schodzi w ciągu ok. 30 min. Po 2-3 dniach widzimy wypełnienie, jednak na pełny efekt pozabiegowy czekamy ok.2 tyg. Po tym okresie biologiczny preparat na dobre wiąże się ze skórą.

Preparaty biologiczne dają długotrwały efekt, lecz niepermanentny. Sprawdź efekt zabiegu - umów się na bezpłatną konsultację eksperta i skorzystaj z naszych usług - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: usuwanie zmarszczek, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.