Zabiegi kosmetyczne

Kosmetyka twarzy i ciała - zdrowy wygląd, jędrna i sprężysta skóra, smukła oraz zgrabna sylwetka. To wygląd pożądany przez każdego z nas

Zapraszamy Państwa do oazy piękności, zdrowia oraz dobrego samopoczucia! Zapewniamy pełen wachlarz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na okolicę twarzy i ciała. 

Pracujemy na specjalistycznych kosmetykach, wiodących firm kosmetycznych takich jak: Skin Yet, Filorga, Auriga, SVR, Sesderma, Mediderma, i inne. Zabiegi wykonywane w gabinecie pobudzają procesy fizjologiczne w skórze, aktywują jej odnowę biologiczną. 

Dzięki złożonym działaniom nasza skóra swobodnie oddycha, z łatwością przyswaja substancje odżywcze, regeneruje się oraz broni przed negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Planowane oraz złożone działania umożliwiają nam utrzymanie naturalnej równowagi, gwarantują świeży zdrowy wygląd skóry na długie lata.

 

Kosmetyka lecznicza

Gabinet Body-Lab specjalizuje się także w zabiegach kosmetyki leczniczej. Kosmetyka lecznicza ma na celu zapobieganie chorobom skóry, usuwanie jej defektów. Złożonym działaniem kosmetyki leczniczej jest wspomaganie terapii dermatologicznej między zabiegami i ewentualnym leczeniem farmakologicznym. Kosmetyka lecznicza, to też dział kosmetyki, który zajmuje się profilaktyką mającą na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry a także organizmu. 

Zabiegi stosowane w kosmetyce leczniczej to:

  • peelingi,
  • mikrodermabrazja,
  • sonoforeza,
  • aplikacja odpowiednich preparatów ze składnikami aktywnymi .

Zabiegi z urządzeniami stosowane w kosmetyce leczniczej mają na celu usuwać martwy naskórek, zaskórniki, wspomagać leczenie trądziku, regulować wydzielanie sebum, wzmacniać metabolizm komórkowy, niwelować przebarwienia, uszczelniać naczynia krwionośne. Kosmetyka lecznicza przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych lub medycznych.

 

Kosmetyka ciała

Nasz gabinet specjalizuje się również w likwidacji oraz zapobieganiu występowania różnych mankamentów sylwetki m.in. takich jak:

  • cellulitu,
  • luźnej skóry,
  • miejscowej otyłości.

Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom uzyskujemy oczekiwane rezultaty! Zabiegi oferowane w gabinecie są bezpieczne, bezbolesne, nie pozostawiają negatywnych odczynów typu: obrzęki, zaczerwienienia. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje - kontakt

 

Polecane zabiegi kosmetyczne

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów w Body-Lab:

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: zabiegi kosmetyczne, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.