Usuwanie tkanki tłuszczowej

Usuwanie tkanki tłuszczowej - wyszczuplanie - fale radiowe (ang. radio frequency) – fale młodości - system Melody RF®. Piękne kształty, jędrna i gładka skóra - kosmetologia w walce z przemijającym czasem odkrywa nam swoje zasługi

Rozwój technologii medycznej ukierunkowany na walkę o piękny wygląd przyniósł nam zastosowanie fal radiowych, dzięki którym możemy selektywnie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej (termolipoliza), walczyć z cellulitem, ujędrnić skórę, poprawiać elastyczność skóry czy zmniejszać widoczność zmarszczek.

To wspaniała, bezpieczna technologia, daje doskonałe rezultaty każdemu rodzajowi skóry, nie tylko dla kobiet ale i mężczyzn - bezboleśnie i  bezpiecznie. Zadaniem fal radiowych jest podgrzanie włókien kolagenowych do około 54°C. Dzięki temu procesowi ulegają one skurczeniu i wtórnemu napięciu. Podczas podgrzewania stymulowana jest także synteza białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny.

Wykorzystywane przez Melody RF® fale radiowe wymuszają ruch i tym samym zmianę organizacji jonów znajdujących się w skórze. Efektem tego ruchu jest nagrzanie się obszaru, w którym poruszają się jony. Powstałe ciepło wpływa na ukrwienie skóry zwiększając je, a tym samym dotleniając i powodując lepsze odżywienie komórek. Następstwem zabiegu jest również szybsze usuwanie produktów przemiany materii. Sprawniej pracujące komórki lepiej radzą sobie z produkcją i regeneracją włókien kolagenowych (wraz z wiekiem włókna ulegają bowiem procesowi rozciągnięcia). Pojawiająca się w trakcie zabiegu wysoka temperatura powoduje ich ściągnięcie i napięcie.

Po zabiegu pojawia się efekt (pierwszy po około 3-5 tygodniach od zabiegu) w postaci poprawy jakości, ujędrnienia zwiotczeń skóry twarzy i ciała. Do uzyskania pełnego efektu należy wykonać pakiet zabiegów (od 5 do 10). Przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji, podczas której wykluczane są przeciwskazania i podawane zalecenia dotyczące zabiegu i okresu przed i pozabiegowego.

Najlepsze efekty osiągane są u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra doskonale reaguje na bodźce ją stymulujące. U osób starszych możliwe jest uzyskanie podobnych efektów dzięki przeprowadzeniu intensywniejszej kuracji. Fale radiowe jednocześnie nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia, jako że absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur. Zadbaj o swoje ciało - kontakt

Polecane zabiegi kosmetyczne

Artykuł znaleziono korzystając z fraz: usuwanie tkanki tłuszczowej, warszawa

Partnerzy

© Body Lab 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Anna Krych PReal's public relations. Wykonanie netsites.pl.